© Powered by SiteSpirit

 
logo.gif

Welkom op de website van Tennisvereniging Phonosmash. Hier vindt u alle informatie over de club, toernooien, competities, trainingen, info lidmaatschap, suggesties en alle evenementen.


Bestuur en Commissies

Bestuur

Voorzitter Marco van der Kruijf voorzitter@phonosmash.nl 06-50923804
Vice-voorzitter Henny Nieberg vice-voorzitter@phonosmash.nl 06-51871886
Secretaris Margy Dijkshoorn secretaris@phonosmash.nl 06-29880748
Penningmeester Thea Warmer penningmeester@phonosmash.nl 06-11304310
Wedstrijdzaken Alwin Gerelings wedstrijdzaken@phonosmash.nl 06-13382126
Jeugdzaken Roy Bollebakker Jeugdzaken@phonosmash.nl 06-41214840

Wedstrijdcommissie

voorzitter Alwin Gerelings wedstrijdcommissie@phonosmash.nl 035-5418456
commissielid Menno Postma wedstrijdcommissie@phonosmash.nl 06-15005057
commissielid Dani Gerelings wedstrijdcommissie@phonosmash.nl 035-5418456

Jeugdcommissie

voorzitter Roy Bollebakker jeugdcommissie@phonosmash.nl 06-41214840
commissielid Olga Brauers jeugdcommissie@phonosmash.nl 06-51046185
commissielid Harry Kelder jeugdcommissie@phonosmash.nl 035-5422585

Evenementencommissie

voorzitter Nanny Meijers evenementen@phonosmash.nl 035-5421718
commissielid Ineke Veekes evenementen@phonosmash.nl 035-6010024
commissielid Rita Putters evenementen@phonosmash.nl 035-5426051
commissielid Sebastiaan van der Voort evenementen@phonosmash.nl 06-34435757

Kascommissie

Voorzitter Gerco ter Voorde kascommissie@phonosmash.nl 06-54206341
kascommissielid vacant kascommissie@phonosmash.nl

Barbeheer

voorzitter Sebastiaan van der Voort barbeheer@phonosmash.nl

Tennislessen

voorzitter Frank Sommandas Frank.sommandas@rgsports.nl 06-24364649
tennislid Marvin van der Weiden marvin.van.der.weiden@rgsports.nl 06-22163425

Ledenadministatie

voorzitter Susan Kramer- van Oosten ledenadministratie@phonosmash.nl 06-43058352

Groundsman

voorzitter Theo van Aalten groundsman@phonosmash.nl 035-5418135

Nieuwsbrief

voorzitter Joke Brandsen communicatie@phonosmash.nl 035-5418151

Webbeheer

voorzitter Henny Nieberg webbeheer@phonosmash.nl 06-51871886

Bankrelatie

Rabobank Rekeningnummer: NL21 RABO 0106764764 T.V. Phonosmash Baarn

Fotoalbum (klik voor overzicht)


Mijn KNLTB


Sponsoren

Buienradar


Aanmelden nieuwsbrief


*

*