© Powered by SiteSpirit

 
logo.gif

Welkom op de website van Tennisvereniging Phonosmash. Hier vindt u alle informatie over de club, toernooien, competities, trainingen, info lidmaatschap, suggesties en alle evenementen.


Wie doet wat

Bestuur

Phonosmash Baarn 035-5416367
Voorzitter Marco van der Kruijf voorzitter@phonosmash.nl Baarn 06-50923804
Vice-voorzitter Henny Nieberg niebergasa@gmail.com Baarn 06-51871886
Secretaris Margy Dijkshoorn secretaris@phonosmash.nl Baarn 035-5420532
Penningmeester Thea Warmer penningmeester@phonosmash.nl Baarn 035-5417496
Wedstrijdzaken Roy Bollebakker wedstrijdcommissie@phonosmash.nl Baarn 06-41214840
Jeugdzaken Harry Kelder harryenconny@planet.nl Baarn 035-5422585

Wedstrijdcommissie

Wedstrijdcommissie Algemeen wc.phonosmash@gmail.com ... ...
Roy Bollebakker roybollebakker@casema.nl Baarn 06-41214840
Menno Postma menno.postma@freeler.nl Hilversum 06-15005057
Remi Huigen remi_huigen@hotmail.com Soest 035-5420586

Jeugdcommissie

Jeugdcommissie Algemeen jc.phonosmash@gmail.com
Harry Kelder harryenconny@planet.nl 035-5416671
Anita den Hartog anita@peha.demon.nl 06-57714377
Marijke de Haan
Dorian Dethmers

Evenementencommissie

Nanny Meijers n.meijers@ziggo.nl Baarn 035-5421718
Ineke Veekes veekensdeneve@hotmail.com Soest 035-6010024
Rita Putters rita.putters@casema.nl Eemnes 035-5426051
Sebastiaan van de Voort

Kascommissie

Peter van der Kruijf krusaa@gmail.com 035-5418150
Chris Lups chris.lups@planet.nl 035-5418972

Barbeheer

Wilma Hoogendoorn w-hoogendoorn@hotmail.com 035-5422162

Tennislessen

Ledenadministatie

Susan Kramer- van Oosten s.van.oosten@kpnplanet.nl 06-43058352

Groundsman

Theo van Aalten vanaalten@msn.com 035 54 18135

Nieuwsbrief

Joke Brandsen joke.brandsen@kpnmail.nl 035 5418151

Webbeheer

Henny Nieberg Niebergasa@gmail.com 0651871886

Bankrelatie

Rabobank Rekeningnummer: NL21 RABO 0106764764 T.V. Phonosmash Baarn

Fotoalbum (klik voor overzicht)


Mijn KNLTB


Sponsoren

Buienradar


Aanmelden nieuwsbrief


*

*