Nieuwjaarsborrel Vrijdag 3 januari

02 januari 2020


Graag wensen wij al onze vrijwilligers en leden van onze tennisclub een voorspoedig en sportief nieuwjaar. Samen kunnen wij terugblikken op een mooi jaar waarin wij veel mooie momenten hebben gehad samen op onze mooie club. Dit was onmogelijk geweest zonder de inzet en toewijding van al onze vrijwilligers en onze leden. Dank daar voor.

Wij nodigen u graag uit om een toast uit te brengen op het nieuwe jaar. U bent van harte welkom op vrijdag 3 januari om 17.00 uur in ons clubhuis. Wij zouden het zeer op prijs stellen jullie in groten getale te mogen begroeten. Op deze manier toasten wij samen op het nieuwe jaar.

Met vriendelijke groet,
namens het voltallige bestuur van Phonosmash,

Patrick van Schalkwijk

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 35 541 6367

Tennisvereniging Phonosmash (clubhuis)

Prinses Marielaan 19
3743 JA Baarn